zavřít

Samorost 3 na sedmi planetách, Botanicula v únoru

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Datum vydání autor: levis Komentáře: 0

Botanicula, neboli nejnovější projekt studia Amanita, vyjde podle všeho v únoru 2012. Jakub Dvorský to oznámil na herním festivalu v Nottinghamu, kde se mimo jiné rozmluvil i na téma PS3 portu Machinaria. "Portovat z Flashe do nového enginu je obtížné," přiznal Dvorský ve svém projevu.

Během předváděčky ukázal také první trailer ze Samorost 3, jež se bude odehrávat na sedmi planetách s rozlišnými styly a prostředími. Samotná hra má výtvarně balancovat na hranici skutečných fotografií a počítačových maleb a podle Dvorského vyjde na PC, Mac, tablety a konzole - i když tam samozřejmě není nikdy nic jisté.


"Každá věcička se musí rozložit, a pak znovu složit dohromady, což představuje horu práce. Pro nás jsou ale velké konzole důležité, protože přináší jiný druh herního zážitku," řekl Dvorský. Zdůraznil také, že i nadále ve svých hrách včetně Samorost 3 hodlá věnovat zvláštní pozornost zvuku a hudbě.

Tagy: česká hra

Zdroje: Eurogamer UK

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.