zavřít

Rochard, dělnický tvrďák s knírkem

PlayStation 3

- Datum vydání autor: levis Komentáře: 0

Finští vývojáři z Recoil Games představili novou akční plošinovku Rochard, která je...

Finští vývojáři z Recoil Games představili novou akční plošinovku Rochard, která je určená výhradně pro PlayStation Network. Hlavním hrdinou hry bude astro-dělník jménem John Rochard, který umí měnit gravitaci a díky tomu hravě vyřeší jakýkoliv puzzle, přepere i toho nejsilnějšího protivníka a vyzraje i na sebechytřejšího bosse. Klíčem k Rochardově úspěchu je zbraň zvaná G-Lifter, kterou můžete zvedat těžké předměty a pak s nimi házet, případně se za jejich pomoci někam zhoupnout nebo přeskočit obrovskou propast.

Asi se to těžko popisuje, ale nijak by nepřekvapilo, kdyby byl G-Lifter něco mezi Gravity Gun z Half-Life 2, přitahovacím hákem z Just Cause 2 a bionickou rukou z Bionic Commando. Zajímavé na celé hře je podle autorů fakt, že John Rochard není mariňák ani nějaký namakaný válečný veterán, jen prostě obyčejný tvrdý dělník, který kvůli svému knírku navíc vypadá vyloženě komicky. Ostatně ve hře nemá chybět ani trochu humoru - a vedle něho třeba důkladné zkoumání vesmíru. Rochard vyjde na jaře 2011 pro PlayStation Network.

Tagy: akční vesmírný plošinovka playstation

Zdroje: VG247,Eurogamer UK

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.