zavřít

Reprobates konečně mají domácí termín

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Future Games svou domovinu úplně nezatratili a nejen pro Zatracence našli nového distributora. + JMÉNO DABÉRA

Future Games naštěstí svou domovinu úplně nezatratili, jak věštili kvůli neziskovosti ze zdejších slabých prodejů, a po letním vydání adventury Zatracenců prioritně v jiných zemích Evropy jsme nakonec přišli na řadu i my. Jako nového výhradního partnera pro distribuci celého svého portfolia si v ČR/SK vybrali ConQuest entertainment, kteří jsou mimochodem již třetí společností sloužící k tomuto účelu (v minulosti to byly ATC a Cenega).

Reprobates tak u nás vyjdou v české verzi 6. prosince 2007 a doporučenou maloobchodní cenou bude 899 Kč (na Xzone o stovku levněji). Jejich lokalizace bude tak jako u NIBIRU kompletní, čili včetně dabingu, a hlavní postavu podle našich informací namluví herec Václav Rašilov. Klíčové vlastnosti hry a minimální HW nároky (včetně na tento žánr nestandardně vysokého požadavku 768 MB RAM) se dozvíte z obalu:


Tím však spolupráce Future Games s ConQuestu nekončí. Jelikož zde zastupují německého vydavatele DTP specializovaného na adventury, začátkem prosince k nám v překladu přivezou ještě nedávné Undercover: Operation Wintersun (6/10). Dalšími tituly pak budou Overclocked a Belief & Betrayal, které se mají v ČR objevit v prvním čtvrtletí 2008, společně s další adventurou Tale of Hero z vlastní dílny berounských vývojářů.
zdroj: PR, vlastní

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.