zavřít

Rainbow Six: Lockdown na PC později než na konzole

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Podle původní tiskové zprávy oznamující vývoj nového pokračování série Rainbow Six - Lockdown (viz tato zpráva), měly vyjít všechny připravované verze (PS2, Xbox a PC) najednou letos na jaře.

Jak jsme se však dozvěděli ze stránek magazínu Computer Games, společnost Ubisoft zamýšlí vypustit verzi pro PC o něco později, než se na pultech obchodů objeví její konzolové příbuzné. Co to "později" znamená, však zástupce Ubisoftu redaktorům nemohl prozradit. Informaci o zdržení pouze potvrdil. Abychom vám však po této ne zrovna příjemné zprávě trochu zlepšili náladu, nabízíme vám sadu nových ukázek. Pocházejí z PS2 verze hry.


Taktická střílečka Rainbow Six: Lockdown tentokrát pojednává o hrozbě teroristické organizace Global Liberation Front (GLF). Jde o celosvětovou organizaci operující prostřednictvím mnoha různých buněk. Hra má být prý mnohem náročnější, vaše vybavení modernější a nepřátelé agresivnější. Vedle single-playeru bude připraven také multiplayer s řadou vylepšených funkcí.
zdroj: PR

korg

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.