zavřít

Připravte se na peklo, Diablo III vyjde v květnu

Windows MAC

- Datum vydání autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Tak jsme se dočkali.

Už víme z oficiálního zdroje, kdy vyjde Diablo III. Oblíbené (není to slovo nedostatečné?) akční RPG vyjde 15. května a dnes se už spouští předobjednávky. Kromě klasické edice za 45 liber (a tedy asi i eur) vyjde i alabastrově bílá sběratelská edice, za níž zaplatíte 70 liber. 


Ve sběratelské edici pak najdete dvoudiskový BR/DVD set o výrobě hry, CD se soundtrackem, knihu Art of Diablo III čítající 208 stran a soulstone, což je hezky vypadají USB flashka s Diablem II a Diablem II: Lord of Destruction, plus bonusový obsah do Diabla III, World of Warcraft a StarCraft II. Půjde o krabicovou verzi, digitální klasické edice půjde objednávat přímo u Blizzardu.

Mimochodem, než se někdo z vás zeptá, v češtině hra nebude. Tedy ne přímo od Blizzardu. Holt jsme mnohem menší trh, než třeba Poláci, kteří se svého jazyka dočkají. Na druhou stranu, ono zase k téhle hře není třeba mít širokou slovní zásobu...

Tagy: akční fantasy RPG multiplayer

Zdroje: VG247

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.