zavřít

Plán vydání her od Infogrames

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Po několika událostech z minulého týdne, které rozčeřily klidné vody kolem druhého...

Po několika událostech z minulého týdne, které rozčeřily klidné vody kolem druhého největšího distributora her Infogrames (prodej práv na Duke Nukema vydavateli Gathering of Developers a především zakoupení Hasbro Interactive), tu dnes máme jejich aktualizovaný plán vydání několika očekávaných titulů, jedná se vesměs o již dříve známé resty:

Carnivores: Ice Age - prosinec 2000
StuntGP - únor 2001
Moto Racer World Tour - únor 2001
Alone in the Dark: The New Nightmare - březen 2001
Independence War 2: Edge of Chaos - duben 2001
Desperados - květen 2001

S tím souvísí i nedávné informace BW, podle nichž se o distribuci her od Infogrames v České republice postará nově vzniklá firma Dynamic Systems, která je pobočkou stejnojmenné rakouské společnosti. Ještě letos na jaře u nás distribuovala tituly od Infogrames společnost OnTime Solutions, ale ta poté kvůli finančním problémům zkrachovala a nebylo jasné, kdo se ujme úspěšných sérií jako Alone in the Dark, Grand Prix nebo Test Drive.

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.