zavřít

Pirates! 2 na konci roku 2004

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Už je to více než 15 let, co známý Sid Meier vzbudil svým dílem pojmenovaným Pirates! velký rozruch jak v hráčských, tak ve vývojářských kruzích.

Zhruba před půl rokem jste se mohli i z našich zpráv dozvědět, že se chystá remake této skvělé hry (Pirates! 2) s tím, že tvůrcům nejde pouze o znovuoživení titulu, ale také o jeho vylepšení. Chtějí k jeho vývoji využít všechny dostupné moderní prostředky a technologie - hra bude ve 3D, měla by mít vylepšenou hratelnost a obsahovat řadu nových vlastností. Pokud vás tento titul zajímá, asi vás bude zajímat i to, kdy se na něj můžete těšit. Dosud byla k dispozici pouze mlhavá informace o roce 2004. Včera se však v diskusním fóru věnovaném této hře objevil komentář Jeffa Foleyho z Atari, který přímo potvrdil, že by hra měla být hotova až na konci příštího roku. Do té doby se snad dozvíme více.

zdroj: BluesNewsfansite

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.