zavřít

PC Building Simulator opouští předběžný přístup s desítkami licencovaných komponent

Windows

- Datum vydání autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Některé simulátory jsou hráčům tematicky na míle vzdálené, jiné až překvapivě blízké. PC Building Simulator vás postaví do role domácího kutila, který ve svém malém pokojíku rozjíždí byznys nejprve opraváře počítačů, později i jejich stavitele. Pokud se takové činnosti sami nevěnujete, mohlo by vás herní zpracování zaujmout.

PC Building Simulator se snaží balancovat na hranici realističnosti a zábavnosti. Proto počítejte s ústupky v obou těchto směrech. O realističnost se starají desítky licencovaných produktů od firem jako AMD, Intel, Nvidia, Gigabyte, Corsair a tak dále. Rovněž musíte ručně pohnout každým šroubkem, vyjmout i vložit každou komponentu, objednat správné zboží a naučit se pracovat s různými programy.

A například v jejich případě se připravte na mnohá zjednodušení. Mnohokrát bude vaším úkolem docílit s počítačem určitého skóre v programu 3DMark, což by po vás v reálu chtěl málokdo. Ale nějak se ta výzva v herní simulaci projevit musela.

Ve hře se věnujete různým zakázkám – od prostého vyčištění od prachu přes odvirování a výměnu poškozených komponent až po stavbu kompletního počítače, kde se můžete vyřádit s barevnými kabely a modifikovatelným vodním chlazením.

Pokud si to celé jen stěží představujete, odkážu vás na náš tři a půl měsíce starý GamesPlay (verze v early accessu), ve kterém jsme PC Building Simulator podrobili Jirkovu zkušenému oku. Nečekejte do puntíku přesné převedení reálií, ale fanoušci nejrůznějších simulátorů by zde mohli najít mnohé, včetně relaxace. Hru najdete na Steamu v menší slevě za 18 eur.

Tagy: kariéra stavba počítače simulace early access simulator

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.