zavřít

Oznámení The Sims 3: Zahradní mejdan

Windows MAC

- Datum vydání autor: levis Komentáře: 0

EA včera pozdě večer oznámila třetí kolekci pro The Sims 3: Zahradní mejdan (anglicky Outdoor Living), která do hry přinese především předměty související se zahrádkou pro domeček vašich simíků. Nově si budete moci dekorovat verandu, umístit si na zahradu vířivku, ohniště či parádní grill nebo si zařídit pořádný krb. Oficiální tisková zpráva slibuje stylový nábytek, venkovní elektroniku či neformální oblečky.

Ve vířivce budou vaši simíci odpočívat nebo zažijí romantickou chvilku s někým blízkým, u grillu se projeví kuchařské vlohy všech postaviček a bohatý výběr oblečení zase určí, kdo bude hvězdou všech těch večírků pod otevřeným nebem. Datadisk obsáhne také dvě kolekce předmětů s názvem Zahradní terasy s elegantním, tepaným kovovým nábytkem a druhý Západ slunce na verandě, který zdůrazní přirozené teplo ze slunce.

The Sims 3: Outdoor Living vyjde 1. února 2011 pro PC a Mac OS X.

Tagy: datadisk společenská

Zdroje: PR

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.