zavřít

Operation Flashpoint 2, MoH: Pacific Assault odloženy

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Je to skoro k nevíře, ale naposledy jsme o připravované Operation Flashpoint 2 vývojářů z Bohemia Interactive Studios psali před více než rokem.

Už asi právě proto vás fanoušky této série vojenských simulací nepotěší, s jakou informací dnes přicházíme. Podle oficiálních stránek projektu, jehož vydavatelem by měla být společnost Codemasters, se jeho vypuštění do obchodů odkládá až na jaro 2006, tedy o více než rok. Proč došlo k takovému velkému odkladu asi nikdo, kromě vývojářů samých, neví.

Operation Flashpoint 2 se má odehrávat převážně v prostředí Vietnamu, ale podíváte se i do střední Evropy a do Afriky. Konflikty, kterých se tentokrát ve hře zúčastníte, sice budou probíhat v reálných lokacích, ale nebudou založeny na skutečných událostech. Půjde o situace fiktivní, zato velmi rozmanité a různorodé. Více dosud odhalených informací o Operation Flashpoint 2 naleznete v našem archivu.

Odklad stihl ale i další hru podobného žánru. Společnost Electronic Arts prostřednictvím oficiálních stránek hry Medal of Honor: Pacific Assault oznámila její odložení na listopad tohoto roku. Prý tak vychází vstříc fanouškům, kteří nebyli až tak nadšeni, jak si EA představovala, když jim do rukou dala ranou verzi titulu. Těch pár měsíců navíc chce nyní spolu s vývojáři využít na další doladění hry a přidání nějakých dalších věcí.

zdroj: BluesNews

korg

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.