zavřít

Oficiální termín Wii Fit pro ČR

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Kdy budete mít v obývacím pokoji soukromé fitness centrum a trenéra s tím neosobnějším přístupem? + 40 OBRÁZKŮ

Společnost Nintendo pokračuje v obohacování hernínu trh o ojedinělé nápady a jeden z nich momentálně ohromuje japonský trh. Od prosince se tam hry Wii Fit prodalo již více než 1,4 miliónů ks a stala se tak jednou z nejprodávanějších na konzoli Wii. Evropané (včetně obyvatel ČR) dostanou příležitost ke zlepšení své fyzické kondice - díky soukromému fitness centru v obývacím pokoji a trenérovi s tím neosobnějším přístupem - od 25. dubna 2008, překvapivě o měsíc dříve než Američané. A jak to vlastně celé funguje?

    Hra Wii Fit je prodávána spolu se speciální podložkou Balance Board, která byla exkluzivně vytvořena pro herní konzoli Wii a zajišťuje celé “kouzlo“ Wii Fit. Balance Board je bezdrátová podložka se zabudovanými pohybovými senzory, která registruje jakýkoliv pohyb či náklon na základě změny tlaku chodidel na podložku. Umí vyhodnocovat řadu údajů – váhu, BMI, držení těla a další. Všechny údaje jsou přenášeny na TV obrazovku, ke které je připojena herní konzole Wii. V obýváku nyní budete moci provádět interaktivní aerobik, posilování, jógu nebo trénovat rovnováhu. Stačí si jen stoupnout na podložku a sledovat svého virtuálního trenéra na TV obrazovce. Součástí Wii Fit je velké množství miniher, které činí sport velkou zábavou a jsou ideální pro rodinná nebo společenská soutěžní klání. Zkuste si v obýváku zazávodit ve slalomu, skoku na lyžích, v kroucení obručí, hlavičkování míčů apod.
    Pokud berete svou fyzickou kondici skutečně vážně, využijte tréninkového plánu a sestavte si příjemnou a efektivní cvičební strategii. Není nic lepšího než do cvičení zapojit i své blízké a vzájemně se podporovat v dosažených výsledcích. Všechny vaše sportovní výkony jsou zaznamenávány a v průběhu času vyhodnocovány. Můžete si tak kontrolovat změnu váhy, BMI, zlepšení držení těla apod. Je možné zaznamenávat i další sportovní aktivity, které praktikujete mimo domov a vyhodnocovat vaší kondici ještě komplexněji. Wii Fit obsahuje celkem 4 kategorie cvičení: aerobic, posilování, jógu a cvičení na zlepšení rovnováhy a držení těla.
Jedinou neznámou zatím zůstává cena Wii Fit, kterou má Nintendo oznámit v příštích týdnech. Domácí obchod Xzone uvádí 2299 Kč čerpajíce ji dříve od distributora ConQuest, který nám nezvedal telefon, a tak nelze ověřit, jestli je tou finální. Vzhledem k předpokládanému obrovskému zájmu raději doporučujeme hru předem rezervovat. Více o Wii Fit na 40 nových obrázcích, našem loňském článku nebo preview.
zdroj: PR

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.