zavřít

Odložení Project IGI 2: Covert Strike na únor

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jako pravidelně touto roční dobou jsme každý den svědky oznámení několika dokončených "gold" her a skoro stejného počtu odložených titulů, tedy aspoň od těch vývojářů, kteří se k tomu postaví čelem a veřejně to přiznají.

Do této druhé skupiny se k nelibosti mnohých ode dneška zařadí i špionážní akční hra Project IGI 2: Covert Strike od norských Innerloop Studios, která měla původně vyjít v listopadu, ale už neustále odkládání dema naznačilo, že s ní asi něco není v pořádku.

Po dnešním příspěvku od šéfa testerů Codemasters do tohoto fóra se vyjasnilo, že hra byla odložena na únor příštího roku z toho důvodu, aby do ní mohli zabudovat další vlastnosti, zprovoznit problematické části a odstranit všechny chyby. Mimochodem, v posledním Levelu už byl IGI 2 trochu překvapivě recenzován a získal tam hodnocení 7,9/10. Jak jsme se sami mohli přesvědčit v jedné starší preview-verzi, hra byla značně nedodělaná a delší doba na vyladění ji jenom prospěje. Více informací se o Covert Strike dočtete v našem preview.

zdroj: HomeLan

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.