zavřít

Odložení Age of Mythology na září 2002

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Tvůrci veleúspěšné ságy real-time strategií Age of Empires z Ensemble Studios a vydavatel Microsoft dnes vydali tiskovou zprávu, kde oznamují plánované datum vydání Age of Mythology, které bylo stanoveno až na září 2002.

Až dosud se přitom počítalo s tím, že tato všemi stratégy očekávaná hra vyjde někdy na jaře - důvod zdržení není znám. Současně s tím byly předělány oficiální stránky u Ensemble Studios a vyšlo nové video (DivX, 4,5 MB, lokální download), které v jedné minutě nabízí pohled na starodávnou severskou civilizaci. Detaily o Age of Mythology najdete v našem preview:

    Nejen hrdinové rozhodují války. Neméně důležité jsou i klasické jednotky a v AoM je jich opravdu požehnaně. Děleny budou na bájnou a reálnou část, přičemž velkou většinu zástupců druhé jmenované skupiny jsme měli možnost vidět již v Age of Empires. Klasická pěchota, jízda a lučištníci nikoho nepřekvapí, a tak daleko zajímavějšími se jeví bájné jednotky. Ty budou vyházet z mytologie jednotlivých národů, takže Řekové budou mít k dispozici mimo jiné minotaury a kyklopy, Vikingové pak trolly a trpaslíky a konečně Egypťané oživlé mumie a sfingy. Tyto nadpřirozené bytosti budou o mnoho silnější než normální jednotky a jejich množství bude omezeno vírou vašich lidí v bohy... [více]
Update 18.12. - tvůrce hry Bruce Shelley se nechal slyšet na GameSpotu, že hlavním důvodem odložení Age of Mythology je single-player kampaň, jejíž vytváření zabere více času, než se původně předpokládalo. Datum vydání v září 2002 by se prý mělo určitě stihnout, neboť na hře prý nyní pracuje 80% lidí v Ensemble Studios (zbylých 20 procent dělá na novém, zatím neoznámeném projektu).
zdroj: BluesNews

jd

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.