zavřít

Největším nepřítelem Satana je v Afterparty od tvůrců Oxenfree alkohol

PlayStation 4 Windows MAC Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Datum vydání autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Alkohol je dobrý sluha, ale špatný pán. Když se ocitnete v pekle, přestože jste celý život sekali dobrotu, nezbývá než se uchýlit ke sklence dobré skotské. Anebo rovnou celé lahvi. Až dvěma. Mila a Lolu, nedávno zesnulé parťáky na život a na smrt, vyhlídka na věčnost v pekle zrovna dvakrát netěší, takže zosnují plán – přepít pána podsvětí a vrátit se zpátky na zem. Satanova játra, zocelená a ztvrdlá staletími tréninku, tuhle výzvu přirozeně nemohou odmítnout. 

V Afterparty vás čekají klasické adventurní prvky, ale třeba taky beerpong, tanec nebo soutěž v pití na ex. V chytrém dialogovém systému můžete ovlivňovat vztah dvou nejlepších přátel i okolní dění a zároveň odhalit, co se vlastně stalo té mlhavé noci jejich skonu.

Pekelný bar nabízí plejádu nápojů od piva přes panáky až po míchané drinky a pije se v něm nejen na kuráž. Různé varianty otevírají nové možnosti v rozhovorech i speciální schopnosti. Sjíždět řeku Styx, spojující jednotlivé pekelné kruhy, přece nemůžete jen tak za střízliva.

Afterparty oproti dramatickému Oxenfree drnká na trochu odlehčenější strunu, z dosavadních trailerů jen srší sarkastický humor a parodie. Na pekelnou jízdu se můžete vydat 29. října na PC, Xboxu One a PlayStationu 4. Později by se měla objevit i na Switchi. Pokud jste předplatiteli Xbox Game Passu, můžete slavit – Afterparty v něm bude obsažená hned při vydání.

Tagy: peklo adventura Satan černý humor

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.