zavřít

Multiplayerová střílečka Gore je hotova

Windows

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Příjemnou zprávu máme dnes pro všechny, co se už nemohou dočkat pořádné akční multiplayerové pařby se střílečkou Gore.

Ta doposud vznikala v dílnách společnosti 4DRules a jak dnes oznámil její vydavatel Dreamcatcher, Gore už je gold. Během několika málo dní by se tak hra mohla konečně dostat i ke svým fanouškům, a to buď prostřednictvím klasických obchodů, anebo koupí přes internet (zde si ji mohou případní zájemci předobjednat).

Kromě dominujícího multiplayeru na způsob Quake III bude Gore nabízet i single-player mód. Děj Gore Vás posune jen o pár desítek let dopředu, do poloviny 21. století. Veškeré zásoby fosilních paliv už budou dávno prázdné, záhadný virus vyhubil veškeré druhy zemědělských rostlin a pět miliard lidí, což je polovina populace, umírá hlady. Nicméně po mnoha útrapách nachází vědci nový zdroj energie a chaos pomalu začíná ustávat. Pouze ale do té doby, než díky tajným experimentům spatří světlo světa podivná technologie (bio-computational neural network), určitý druh virtuální reality určený pro výrobu zabijáků...

zdroj: BluesNews

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.