zavřít

MMO Neverwinter vyjde za dva týdny, představuje první expanze

Windows

- Datum vydání autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Free-to-play MMORPG Neverwinter funguje v otevřené bětě od 30. dubna a nyní se blíží slavnostnímu spuštění ostré verze. Dojde k tomu 20. června a v tento den vyjde i trpasličí město Gauntlgrym - jde o endgame oblast, která nabídne PvE pro hráče na šedesátém levelu a PvP pro veterány, kteří si chtějí vzájemně rozbíjet ústa, což je často pekelně zábavný vrchol MMORPG. Kdyby vás Gauntlgrym zajímal, virtuální výlet najdete na záběrech videa uvnitř článku.

Kromě těchto informací tvůrci z Cryptic Studios ohlásili první samostatnou expanzi. Ponese název Fury of the Feywild a měla by být k dispozici zdarma někdy v průběhu léta. Dějově v ní půjde o útok fomorianských obrů na elfí město Sharandar. Na oficiálních stránkách zatím mnoho o tomhle datadisku nenajdete.

Dodejme, že základem free-to-play modelu Neverwinter je neomezený přístup všech hráčů do všech koutů světa, takže žádné zóny jen pro ty, kteří platí. My vám přineseme sérii článků z tohoto nadějně vyhlížející MMO a samozřejmě recenzi ostré verze.

...

Tagy: fantasy RPG free-to-play mmo

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.