zavřít

Medieval: Viking Invasion v květnu

Windows

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Kdyby jste si snad nebyli příliš jisti, co by vás mělo na novém datadisku k oblíbené historické strategii - Medieval: Viking Invasion - vlastně zajímat, pak vězte, že to bude řada novinek, které s sebou přinese.

Především všechny ty nové národy, a samozřejmě také úplně nová kampaň odehrávající se na území Británie v temném středověku, pochopitelně i nové jednotky a v neposlední řadě rovněž nové zbraně. A když už jsme u těch novinek, tak v naší galerii naleznete sadu nových obrázků.


nové obrázkykompletní galerie

Medieval: Viking Invasion bude vybaven celkem 11 hratelnými frakcemi. V kampani vikingské éry se seznámíte s Vikingy samotnými, ale také se Sasy, Velšany, Merciany, Umbrijci, Pikty, Skoty a Iry. V původní hře na vás budou čekat tři nové národy, a to Maďaři, Sicilané a Arogoňané. Podle nejnovějších informací vyjde Medieval: Viking Invasion 2. května tohoto roku.
zdroj: TTG

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.