zavřít

MechWarrior 4: Black Knight je gold!

Windows

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Tak je to konečně tady, Jan Adan z Cyberlore dnes oznámil, že datadisk Black Knight pro Mechwarrior 4 je hotov a bude se prodávat začátkem listopadu.

Zdá se, že Black Knight by mohl být opravdu bomba, hlavně byl kladen důraz na vylepšení multiplayera, tak uvidíme, čím nás vývojový tým z Cyberlore překvapí a zda si to pivko o kterém se Jan Adan zmiňuje ve své zprávičce opravdu zaslouží :) Protože se mi Mechwarrior 4 opravdu fakt dost líbíl, už se nemůžu dočkat až nasednu do svého těžkotonážního Mecha a hurá do akce!

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.