zavřít

Mafia až na podzim a další zdržení

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Tak a je to bohužel tady, vydání akčně-závodní hry Mafia: City of Lost Heaven bylo podle dnešního oznámení německé pobočky vydavatele Take 2 odloženo až na třetí kvartál letošního roku.

Pro mě osobně to není žádné překvapení, neboť koncem března jsme měli šanci vyzkoušet v brněnském sídle Illusion Softworks betaverzi Mafie, v níž bylo ještě poměrně dost chyb a trochu jsem tušil, že se hra nestihne vyladit do původního data vydání v květnu. Jedná se totiž o nesmírně rozsáhlý projekt, který v sobě kombinuje několik herních žánrů (Midtown Madness, Driver, Max Payne, Need for Speed) a byla by škoda, pokud by něco tak ambiciózního vyšlo nedodělané.

V aktuálním přehledu termínů nadcházejících titulů od Infogrames a Take 2 stojí za zmínku ještě odložení Master of Orion III na podzim a drobné zdržení PC verze Grand Theft Auto 3, která vyjde poslední květnový den a zakoupit si ji budou moci v Německu pouze hráči starší osmnácti let. Vše jsme samozřejmě zaznamenali do našeho kalendáře, který je s výčtem datumů vydání všech ohlášených her tím nejkompletnějším na celém internetu.

Tactical Ops: Assault on Terror - duben 2002
RollerCoaster Tycoon Gold - květen 2002
Grand Theft Auto 3 - 31.května
Age of Wonders 2 - 7.června
MoonBase Commander - druhý kvartál 2002
Neverwinter Nights - druhý kvartál 2002
Unreal Tournament 2003 - druhý kvartál 2002
Hero X - léto 2002
Master of Orion III - podzim 2002
Unreal Episode 2 - podzim 2002
Mafia - podzim 2002
Hidden & Dangerous 2 - konec 2002
Duke Nukem Forever - when it's done

zdroj: TiscaliGames.de& PR

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.