zavřít

Kooperativní survival střílečka Outbreak na vás brzy vypustí zombíky

Windows MAC Xbox One Linux

- Datum vydání autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Jestli patříte k lidem, kteří si svoje ideální odpoledne představují jako nekončící masakr nemrtvých hord a zoufalý kolektivní boj o přežití, pak zbystřete zrak. Brzy totiž vyjde Outbreak, survival střílečka viděná shora, ve které budete dělat… no, masakrovat nemrtvé. Prostě se spolčíte s až třemi kamarády a rozpoutáte takové peklo, že mozkožrouti radši zalezou zpátky do hrobu.

Opuštěná budova plná zombíků, zmutovaných psů a hořících supermonster nebude zrovna zdraví prospěšné místo, a to i když se zrovna paradoxně jedná o nemocnici. Logicky je třeba odtamtud co nejrychleji vypadnout, čemuž ovšem stojí v cestě nepřátelé, zamčené dveře, spousty hádanek a akutní nedostatek zdrojů. A taky dost podstatný fakt, že máte k dispozici jeden jediný život.

Každá ze čtyř hratelných postav disponuje unikátním vybavením, schopnostmi, ale taky limitacemi, které nejspíš výrazně ovlivní váš herní styl. Ten můžete dále upravit sbíráním zbraní, kterých hra nabízí hotový arzenál - od pistolí přes brokovnice až po granátomety. Jen musíte pořád pamatovat na omezenou kapacitu inventáře. Vaše rozhodnutí se nejspíš často smrsknou na volbu mezi lékárničkou a pár zásobníky, a v tu chvíli babo raď. Hra je totiž údajně přímo brutálně těžká, takže nejmenší chyba může znamenat vaši záhubu.

Outbreak by prý měla být perfektně uzpůsobená pro hru na gamepadu, ale nejdřív vyjde pouze na Steamu, a to 17. ledna. Verze pro Xbox One by pak měla následovat v blízké budoucnosti. 

 

Tagy: online zombie horor akční multiplayer survival kooperace procedurálně generovaný obsah indie hra

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.