zavřít

Konzolová verze A Pixel Story vyjde na konci února

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Datum vydání autor: Adam Homola Komentáře: 0

A Pixel Story vyšla v březnu minulého roku na Steamu, a po dvou letech se dočká i své konzolové verze. Vývojáři z Lamplight Studios se ve hře pokouší složit čest různým érám herní historie. V praxi to znamená postupný přechod od osmibitové pixel-artové grafiky až po moderní vzhled.

Nejde přitom jen o grafiku. Posun v čase má vliv i na design A Pixel Story. Ve svém jádru jde ale o 2D puzzle plošinovku, a tak se nemusíte bát, že by na vás v jedné chvíli vykoukla nezávislá kopie Quake III nebo něco podobného.

Konzolová verze vyjde na PlayStation 4 a Xbox One 24. února za 11 euro.

Tagy: akční plošinovka 2D indie hra

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.