zavřít

Konec vyprahlým pouštím. Za pár dní dorazí zalesněný Oregon pro American Truck Simulator

Windows

- Datum vydání autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Na tohle rozšíření čekám jako fanoušek kamionových simulátorů opravdu dlouho. Ne, že by státy Arizona a Nové Mexiko nestály za navštívení, ale přeci jen tato pouštní oblast Spojených států amerických se docela rychle zají. Zato na sever situovaný stát Oregon se od aktuální mapy American Truck Simulator liší, jak jen to je možné. V této souvislosti by se skoro dalo mluvit o neprostupné džungli…

Od nového DLC nečekejte nic jiného než novou oblast. Na to jste ostatně už nějakou dobu zvyklí. Oregon slibuje 5 000 mil silnic, které protínají čtrnáct nejvýznamnějších měst včetně Portlandu, Salemu a Eugenu. Nová krajina si samozřejmě vyžádala zásah 3D grafiků, kteří připravili na 700 nových objektů (kolik z toho asi budou různé stromy, keříky a traviny?).

Při projíždění bujné přírody narazíte na 25 unikátních křižovatek a nemohou logicky chybět známé monumenty – Mount Hood, Thorova studna, Kráterové jezero, nebo třeba maják Yaquina, který si stříhnul roli v hororové klasice Kruh. American Truck Simulator – Oregon vychází již 4. října na Steamu. Cena sice stanovená nebyla, ale dá se očekávat stejná výše jako v případě nového Mexika – 12 eur.

Tagy: kamiony simulace Závodní dlc česká hra dopravní simulator

Zdroje: SCS Software blog

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.