zavřít

Kocour Garfield dostane vlastní závodní hru

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Switch Xbox One X

- Datum vydání autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Mario Kart, Crash Team Racing, Team Sonic Racing… Na poli závodů v motokárách s roztomilými postavičkami máte už teď z čeho vybírat. Do tohohle mixu přichází hodit vidle taky populární zrzavý kocour se svým Garfield Kart: Furious Racing. Chybět nemůže ani jeho páníček Jon, otravný psík Odie a zbytek gangu.

Garfield Kart: Furious Racing je pokračování nepříliš úspěšných motokár Garfield Kart pro mobily a PC z roku 2013, které sbíraly dost podprůměrná hodnocení. Premisa zůstává věrná žánru – buďte první, ne nutně využíváním svých výjimečných řidičských schopností. Pomohou vám zkratky i různé bonusové objekty jako polštářky a kouzelné hůlky.

Závodit budete ve třech různých herních módech (Grand Prix, klasický závod a časovka) na 16 okruzích. Hrát můžete buď v lokální kooperaci se split-screenem pro čtyři, anebo v online módu až pro osm lidí. Majitelé Switche mají ovšem tu výhodu, že mohou bezdrátově propojit až osm konzolí v okolí.

Na výběr dostanete z osmi různých postaviček včetně kočičky Arlene nebo zvěrolékařky Liz. Svou motokáru si budete moct přizpůsobit i množstvím kosmetických doplňků a jednotliví hrdinové mají odlišné styly strategie a jízdy, proto vybírejte pečlivě. Ale nebijte svoje spoluhráče, když vám vyfouknou toho oblíbeného!

Garfieldova variace na motokárové závody zatím nemá trailer, pokochat se můžete alespoň obrázky. V Evropě vychází 7. listopadu pro PC, Xbox One, PlayStation 4 a Nintendo Switch.

Tagy: závod Závodní arkáda garfield

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.