zavřít

Kdy vyjde World Sports Cars?

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na internetu se začala šířit fáma o tom, že vydání ultrarealistického závodního simulátoru World Sports Cars je odloženo až na květen 2002.

Na to brzy reagoval sám Chris West, jeden ze zakladatelů firmy West Racing, a uvedenou fámu popřel. Pikantní na tom je, že sám ale není schopen datum vydání upřesnit, pouze uvádí, že zatím to stále vypadá na vydání ještě letos. Pokud se mě týče, vsadil bych se, že letos k vydání nedojde. Jinak pokud vám tento skvěle vypadající simulátor nic neříká, máme tu pro vás preview a doufám také, že jste nepropásli nejnovější obrázky ze hry.

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.