zavřít

Kdy vyjde Motor City Online v Evropě?

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Zatímco mnozí šťastlivci za velkou louží už v těchto dnech vylaďují svá vozidla ze 70.let ve virtuálních dílnách Motor City Online a vývojáři podle jejich požadavků mírně upravují některé prvky hry, natěšení hráči nejen u nás, ale v celé Evropě mají zatím jako obvykle smůlu.

Jejich čekání bude ještě dlouhé, neboť se naplnily naše informace z léta, podle nichž vyjde Motor City Online na starém kontinentu až příští rok. Oficiální místa z Electronic Arts totiž tento týden potvrdily, že plánují hru vydat v Evropě nejdříve v dubnu 2002. Důvodem k tomuto neradostnému kroku nejsou známy, ale osobně bych tipoval rozjezd potřebného počtu internetových serverů (a personálu), které by očekávaný nápor hráčů utáhly a které budou k bezproblémovému hraní samozřejmě nezbytně nutné. Na závěr jen připomínám, že betatest Motor City Online skončil v říjnu a zde si z něj můžete přečíst naše první dojmy.
zdroj: PR

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.