zavřít

Judge Dredd vs. Judge Death hotova

Windows

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vydavatelská společnost Vivendi Universal dnes světu oznámila, že hra s názvem Judge Dredd vs.

Judge Death od vývojářů z Rebellion je hotová a do evropských obchodů dorazí 17. října. Těšit se mohou jak majitelé PC, tak PS2 i Xboxů. Verze pro GameCube by měla následovat v listopadu. Už nyní si však můžete zkusit hratelné demo nebo se podívat na pár trailerů.

Judge Dredd vs. Judge Death se řadí k žánru first-person stříleček a zavede vás do futuristického velkoměsta Mega-City One. Je to místo, kde je nakumulováno 400 milionů obyvatel, z čehož pochopitelně čiší problémy. Každý z obyvatel je potenciálním kriminálníkem. Jediným řešením, jak město ochránit od totálního úpadku do anarchie a chaosu, je skupina elitních vymahačů práva známá jako "Judges" (Soudci). Více se o této hře dozvíte v dohledné době v našich prvních dojmech.

zdroj: GameSpy

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.