zavřít

Joint Operations hotova, Saga of Ryzom odložena

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost NovaLogic oznámila dokončení svého nejnovějšího projektu - Joint Operations: Typhoon Rising.

Nyní je tato multiplayerové bojová střílečka, která vás přenese v čase o nějaký ten rok dopředu do konfliktu mezi jednotkami sil Joint Operations a indonéskými rebely, na cestě do lisoven. Do obchodů by měla dorazit 16. června. Typhoon Rising je postavena na vylepšené verzi enginu Black Hawk. Má být schopna zvládnout až 150 hráčů online přes NovaWorld a 64 hráčů online přes Internet nebo lokální síť. K dispozici vám bude rovněž kooperativní herní mód s 11 misemi. V rámci této hry si budete moci vyzkoušet řízení okolo 29 různých prostředků (leteckých, pozemních i námořních). Do rukou se vám dostane přes 35 typů moderních zbraní. Váš tým budou moci tvořit vojáci sedmi národností a pěti různých tříd. Více vám o této hře napoví Cappyho dojmy z dema.

Naproti tomu ne zrovna povzbudivou zprávu máme pro čekatele na masivně multiplayerovou RPG The Saga of Ryzom. Podle tiskového vyjádření společnosti Nevrax se tohoto titulu dočkáte až v září tohoto roku. Původně to mělo být už v teď červnu. The Saga of Ryzom vstoupila letos v dubnu do fáze veřejného betatestování, během kterého tvůrci dospěli k závěru, že bude jen ku prospěchu věci věnovat hře ještě nějaký čas navíc a hráčům tak slíbit mnohem lepší a zábavnější zážitek. Jsou v tom ale pochopitelně také marketingové a finanční zájmy. Nevrax spolu s tímto také oznámila, že 7. června ukončí veřejný betatest, právě s ohledem na další vývoj projektu.

zdroj: BluesNews

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.