zavřít

Jaké hry mají opravdu vyjít v březnu?

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

O tom, že březen je kromě Měsíce internetu i obdobím, kdy opět začíná vycházet větší množství kvalitních her, toho bylo napsáno už hodně a mohli jste to ostatně zjistit i sami při pohledu do našeho kalendáře.

Po několika částečně nepřesných přehledech na jiných herních webech tu dnes máme plán očekávaných her přímo od Bohemia Interactive, z něhož vybíráme ty nejzajímavější tituly pro PC společně s jejich datumy vydání, které jsou samozřejmě pouze orientační a platí pro ČR. Ty hry, o nichž si podle všech dostupných indicií (gold verze, vyjádření vývojářů v rozhovorech, dostupnost review-kódu nebo dema atd.) myslíme, že se bez problémů stihnou, jsou označeny všeříkajícím nápisem OK ;) Když vidím ten velký počet her v češtině, má asi lokalizační oddělení Bohemia Interactive dost napilno, jen je škoda, že české Settlers IV uvidíme až na úplném konci března.

Fate of the Dragon - 15.března
F1 World Grand Prix 2000 - 15.března
Flanker 2.5 - 15.března
Baldur's Gate II: Collector's Edition - 16.března
Stupid Invaders (CZ) - 19.března
Pompei (CZ) - 20.března
Asterix a Obelix (CZ) - 20.března
F1 Racing Championship - 22.března
Evil Islands - 22.března
Worms World Party (český manuál) - 23.března
Fallout Tactics: Brotherhood of Steel (český manuál) - 23.března
Star Wars: Battle for Naboo (český manuál) - 23.března
Settlers IV (CZ) - 30.března
Star Trek: Away Team (český manuál) - 30.března
Serious Sam (český manuál) - 30.března
Outlive - 30.března
Triple Play 2002 - 30.března

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.