zavřít

Imperium Galactica III odložena na 2003

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Možná že už Philos Labs přestalo bavit neustále odolávat šťouravým dotazům hráčů i novinářů ohledně data vydání jejich velice očekávané vesmírné strategie Imperium Galactica III, když její oficiální stránky konečně vybavili aktualizovanou tabulkou s předpokládanými termíny vypuštění svého díla.

Před nějakou dobou jsme vás v jedné z novinek ujišťovali, že ať už potkalo vývojový tým cokoliv, mnoho měsíců práce nepřijde v niveč a hra jednou přeci jen bude dokončena. Po několika odloženích se měli fanouškově těšit už na letošní Vánoce, ale ani tentokrát to tvůrcům zdá se nevyjde. V Německu, kde má IG3 vyjít díky CDV jako první, se totiž neobjeví dříve, než v první polovině roku 2003 (Philos Labs si v tomto ohledu dali poměrně slušnou šestiměsíční rezervu). Po německé verzi by měly následovat verze anglická a francouzská, taktéž v první polovině příštího roku. Další možné lokalizace budou následovat později.

Imperium Galactica III vás přenese do roku 2100. Bude to kruté období v lidských dějinách, neboť Zemi uchvátí záhadná mimozemská entita. Způsob, kterým si naši planetu podmaní je děsivý. Slabinu najde v naší počítačové technice. Pouze malá skupinka vesmírných badatelů a bývalých vojáků mega-korporací přežilo tento "digitální armagedon". A vaším úkolem bude z těchto mužů, daleko za hranicemi naší sluneční soustavy, vytvořit odporové hnutí a vést je při cestě domů.

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.