zavřít

Hra Galactic Civilizations je odložena

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vydavatelská společnost Strategy First a vývojáři ze Stardocku přišli s oznámením, že poupravili datum vydání jejich připravované vesmírné strategie Galactic Civilizations.

Protože tím novým termínem je 25. březen (samozřejmě pro Ameriku, distributoři a datum vydání pro Evropu budou oznámeni později), je zřejmé, že došlo k oddálení vypuštění této hry. Strategy First své rozhodnutí odůvodňují tím, že bylo a ještě bude nutné věnovat čas jinému dlouho očekávanému titulu, a to Master of Orion III. Vydání obou her současně by podle nich nebylo tím správným tahem. Takhle prý alespoň budou mít hráči čas, seznámit se s oběma projekty lépe.

Galactic Civilizations vás zavede do roku 2178, který se bude vyznačovat přímo znepokojivě rychlým vypínáním Galaxie. Před léty však lidští vědci uvedli novou technologii, "Hyper-pohon", který významně povznesl mezihvězdné cestování. Namísto toho, aby se tak utužily vztahy mezi vzdálenými civilizacemi, komunikace mezi nimi začala váznout. Hlavním cílem všech se stala kolonizace a boj o nadřazenost. Jen jedna rasa však může být tou nejvyšší.... jen jedna rasa může přežít....

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.