zavřít

Hledá se Nemo na PC už příští čtvrtek

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Někteří z vás jste možná už byli nuceni jít včera se svými ratolestmi do kina na premiéru nového veleúspěšného filmu Walta Disneye s názvem Hledá se Nemo.

Někteří jste možná šli do kina i jen tak, vždyť Disneyho kreslené pohádkové filmy patří k těm nejlepším. A jiní se třeba teprve chystáte. O mega-úspěšnosti tohoto titulu hovoří i fakt, že za první víkend vydělal ohromných 70 milionů USD a překonal nejen Lvího krále, ale i mnoha cenami ověnčeného Forresta Gumpa a stal se nejziskovějším filmem letošního roku (převálcoval i Matrix). Kromě toho, už po jedenácti týdnech od premiéry je tento film nejnavštěvovanějším animovaným filmem v hostorii vůbec. V každém případě, pokud patříte mezi fanoušky takových věcí, měli byste vědět, že existuje také stejnojmenná hra pro PC. V obchodech se má objevit už příští čtvrtek, a to pochopitelně lokalizovaná do češtiny. Na Tiscali Gameshopu si ji budete moci zakoupit už za 899,- Kč.

Zásluhu na české verzi hry nese společnost CDProjekt. Příznivci filmu zcela jistě ocení, že byli ve finále lokalizace hry přizváni i stejní herci, kteří se podíleli na dabingu filmu, takže uslyšíte hlasy známých osobností jako jsou Ivan Trojan, Barbora Munzarová, Jiří Macháček, Marek Páleníček, Martin Štěpánek, Karel Heřmánek a další. Více o hře napoví obrázky přidané do naší galerie nebo text oficiální tiskové zprávy:

    V pestrobarevných a teplých vodách Velké útesové bariéry žije ve svém bezpečném a odlehlém příbytku ze sasanek Marlin a jeho jediný syn Nemo. Když je Nemo nečekaně unesen daleko od domova a skončí v akváriu, ocitne se Marlin nečekaně v roli hrdiny na cestě k záchraně svého syna.


    nové obrázkykompletní galerie

    Během hledání se k Marlinovi připojí samaritánka Dory, ryba s nejhorší krátkodobou pamětí a největším srdcem v celém oceánu. Její nehynoucí optimismus neustále žene Marlina kupředu a dodá mu odhodlání riskovat a překonávat jeho obavy. Díky tomu Marlin také postupně začne věřit, že se nakonec přece jen podaří všechny problémy zdárně vyřešit.

    Proveďte Nema a Marlina jejich velkým podmořský dobrodružstvím. Na svých cestách přes tuny vzrušujících úovní a miniher střetnete všechny skvělé postavičky z nejnovějšího filmu v produkci Walta Disneye od studia Pixar. Pátrání po Nemovi začalo a je na tobě, abys ho našel. Ponořte se do toho!
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.