zavřít

Hlasujte v anketě o nejlepší herní hardware podle čtenářů Games.cz

PC

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz

Jaká značka hardwaru je u českých hráčů nejoblíbenější? Na to se pokusí odpovědět naše velká hardwarová anketa, v níž můžete vybrat své nejoblíbenější výrobce grafických karet, základních desek, myší, klávesnic, notebooků, monitorů, sluchátek, pevných disků a pamětí. Hlasování bude probíhat až do konce února a na konci vybereme ze všech hlasujících pět z vás, kteří od nás dostanou pět her na Steamu / PSN / Xbox Live podle vlastního výběru. Tak pojďme to rozhodnout!

Nejlepší herní hardware

Anketa již skončila.

Prohlášení: Společnost Tiscali Media, a.s. vydavatel serveru Games.cz prohlašuje, že e-mailové adresy soutěžících neposkytne žádným třetím osobám a ani je nevyužije pro své marketingové aktivity.

Zdroje: vlastní

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.