zavřít

Hlasujte v anketě o nejlepší herní hardware podle čtenářů Games.cz

Windows

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz

Jaká značka hardwaru je u českých hráčů nejoblíbenější? Na to se pokusí odpovědět naše velká hardwarová anketa, v níž můžete vybrat své nejoblíbenější výrobce grafických karet, základních desek, myší, klávesnic, notebooků, monitorů, sluchátek, pevných disků a pamětí. Hlasování bude probíhat až do konce února a na konci vybereme ze všech hlasujících pět z vás, kteří od nás dostanou pět her na Steamu / PSN / Xbox Live podle vlastního výběru. Tak pojďme to rozhodnout!

Nejlepší herní hardware

Anketa již skončila.

Prohlášení: Společnost Tiscali Media, a.s. vydavatel serveru Games.cz prohlašuje, že e-mailové adresy soutěžících neposkytne žádným třetím osobám a ani je nevyužije pro své marketingové aktivity.

Zdroje: vlastní

Novinky na Alza.cz

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.