zavřít

Hlasujte v anketě o nejlepší herní hardware podle čtenářů Games.cz

Windows

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz

Jaká značka hardwaru je u českých hráčů nejoblíbenější? Na to se pokusí odpovědět naše velká hardwarová anketa, v níž můžete vybrat své nejoblíbenější výrobce grafických karet, základních desek, myší, klávesnic, notebooků, monitorů, sluchátek, pevných disků a pamětí. Hlasování bude probíhat až do konce února a na konci vybereme ze všech hlasujících pět z vás, kteří od nás dostanou pět her na Steamu / PSN / Xbox Live podle vlastního výběru. Tak pojďme to rozhodnout!

Nejlepší herní hardware

Anketa již skončila.

Prohlášení: Společnost Tiscali Media, a.s. vydavatel serveru Games.cz prohlašuje, že e-mailové adresy soutěžících neposkytne žádným třetím osobám a ani je nevyužije pro své marketingové aktivity.

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.