zavřít

FPS Starship Troopers odložena na jaro 2005

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nadcházející akční hra vývojářského týmu Strangelite Studios podle známého sci-fi filmu Hvězdná pěchota - Starship Troopers - nevyjde ještě letos v zimě, jak se původně plánovalo, ale až na jaře příštího roku.

Alespoň tak to uvádí francouzský magazín Nofrag. Ale abychom nezůstali pouze u této ne zrovna příjemné zprávy, tak včera navíc došlo ještě k odhalení autora hudby pro tento titul. Je jím Richard Jacques, jehož tvorba se objevila už i v řadě dalších her. Jeho originální výtvor pro Starship Troopers si budou moci 18. srpna poslechnout návštěvníci letošního Game Convention v Lipsku, kde ji podá Pražský symfonický orchestr.

zdroj: nofrag

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.