zavřít

Flanker 2.5 má malé zpoždění

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Matt Wagner (producent z SSI) oznámil, že došlo k menšímu zdržení vydání volného upgradu pro špičkový letecký simulátor Flanker 2.

Tento upgrade na verzi 2.5, který bude mít okolo 80 MB, nabídne kromě vylepšené grafiky i nové zajímavé možnosti. Mimo jiné si budete moci zalétat v MiG-29K, což je námořní verze této populární stíhačky. Z mnoha dalších novinek, jejichž kompletní seznam je zde, mě ještě zaujala jedna věc, totiž možnost přistát na silnici. Pro majitele této hry bude nový upgrade skoro povinností a vzhledem k tomu, že odložení vydání je pouze v řádech dní, máme se již brzy na co těšit.

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.