zavřít

Fenomenální Beat Saber opustil early access

PlayStation 4 Windows PS4 Pro

- Datum vydání autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Zatímco plná verze hry Beat Saber je už dávno dostupná na PlayStationu, a my jsme si s ní užili své v rámci soutěžního videa, verze pro počítače byla až do včerejšího dne v předběžném přístupu. Ale studio Beat Games už dokončilo vše, co mělo v plánu a mohlo tak prohlásit jednu z nejúspěšnějších VR her za hotovou.

Vydáním rytmické hry se světelnými meči to ale nekončí. Právě naopak. V plánu jsou další placené balíčky s novými songy od umělců světových měřítek, v průběhu roku se dočkáte i bezplatných písniček a různých updatů přidávající nové funkce, po kterých volají fanoušci.

Vydání Beat Saberu s sebou přináší tu vůbec nejžádanější z nich – level editor. Komunitní písničky, stejně jako multiplayer už vznikly díky modderům, ale nyní by jejich tvorba měla být jednodušší a přístupnější všem.

Hotová verze nabízí nové možnosti grafického nastavení, došlo k vylepšení nasvícení, upravily se kolizní boxy bomb, které se navíc za vašimi zády deaktivují, abyste je v zápalu euforie nechtěně netrefili mimo své zorné pole a další drobnosti.

Beat Saber pořídíte na Steamu, ale i pro Oculus Rift a i nový Oculus Quest za 30 eur.

Tagy: virtuální realita hudební světelný meč

Zdroje: Rock, Paper, Shotgun

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.