zavřít

Fantasy tahovka Warhammer Quest 2: The End Times dorazila na počítače

iPad Windows MAC iOS

- Datum vydání autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Původně mobilní titul se po roce a půl dostává i na obrazovky počítačů. Warhammer Quest 2: The End Times vychází ze starší deskové hry zasazené do obrovského světa fantasy Warhammeru, od které přejímá základní mechanismy tahového boje. Milovníci univerza a taktických her by rozhodně měli zpozornět.

Dobrou zprávou je, že v počítačové verzi Warhammer Quest 2: The End Times neneajdete nutnost dokupovat si DLC. Verze na Steamu je kompletní, se všemi přídavky, a v tuto chvíli ani nenabízí žádné mikrotransakce.

Můžete se tak pustit do zatuchlých kobek s partou hrdinů poskládaných z dvanácti různých tříd a vyčistit je od skaveního a dalšího neřádu. Na vaší cestě skrz tři oblasti plné hlavních i vedlejších úkolů a nečekaných událostí narazíte i na města, ve kterých se můžete dovybavit u obchodníků.

Jádrem jsou ale souboje, které jsou ryze tahové a využívají akční body, za které se vaše parta dobrodruhů pohybuje, ohání mečem a kouzly, nebo aktivuje různé interaktivní prvky na mapách.

Z původní verze pro iPad nebyl náš recenzent Jan Hrdlička příliš nadšený, a i první hodnocení na Steamu jsou v tuto chvíli smíšená. K fantasy Warhammeru proto přistupujte opatrně, ať se zbytečně nespálíte a nemrzí vás těch 20 euro.

Tagy: fantasy taktická warhammer

Zdroje: Rock, Paper, Shotgun

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.