zavřít

Explorativní adventura Lost Ember s vlkem v hlavní roli vyjde v létě

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Switch

- Datum vydání autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Lost Ember patří k jednomu z úspěšných projektů, které se dočkaly zafinancování na Kickstarteru. Kampaň skončila už v roce 2016, na dobré věci se ale vyplatí počkat – snad se to tedy fanouškům vyplatí i v tomto případě. V novém traileru, kde se titulní vlk postupně změní v papouška, kolibříka nebo rybičku, tvůrci navíc oznámili další platformu, na které explorativní zážitek letos vyjde.

Mooneye Studios od kickstarterového projektu vydání hry posunuli už dvakrát, tentokrát ale oznámili konkrétní datum, takže to vypadá nadějně. S vlkem budete moct prozkoumávat prastaré ruiny a posedávat mysl ostatních zvířátek, abyste zjistili, proč zanikla lidská civilizace a co se stalo s člověkem, kterému jste v předchozím životě byli oporou. A to podle všeho už letos 19. července.

Prodlevy nicméně vývojářům umožnily přihodit k slibovanému PC, PlayStationu 4 a Xboxu One ještě jednu platformu. Lost Ember tak mimo zmíněných vyjde i na Nintendo Switch, i když možná o něco později.

Osobně mi hra stylem trochu připomíná letošní průšvih Vane – snad budou mít Mooneye Studios v žánru explorativních adventur trochu větší štěstí.

Tagy: surrealismus adventura vlci indie hra explorativní adventura

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.