zavřít

Evropská edice Broken Sword 3 hotova

Windows

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V diskusním fóru vývojářské společnosti Revolution Software, která pro vás připravuje další pokračování série adventur Broken Sword, se objevilo oznámení, že je Broken Sword 3: The Sleeping Dragon hotova.

Konkrétně jsou prý připraveny na vypuštění anglická, francouzská, německá, italská a španělská verze titulu, který se objeví nejen na PC, ale také na Xboxu a PS2. V obchodech by se Broken Sword 3 ve všech zmíněných podobách měla objevit 14. listopadu s tím, že italská xboxová vyjde kvůli nějaké bizarní shodě okolností až 21. listopadu.

U nás se Broken Sword 3: The Sleeping Dragon, která představuje první 3D titul této řady, objeví rovněž lokalizovaná, ovšem nejdříve až v prosinci. Práva na kompletní počeštění očekávaného titulu získala Cenega.

zdroj: BluesNews

korgull

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.