zavřít

Echelon odložen

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na DailyRadar potvrdila Bethesda Softworks odložení hry Echelon na únor 2001.

Echelon vyvíjený firmou Buka Entertainment je furutistický, akčně zaměřený letecký simulátor odehrávající se v letech 2150-2350. Více informací se můžete dočíst v našem preview i v rozhovoru s tvůrci. A pokud máte zájem, můžete si od nás stáhnout i demo na tuto hru.

V Echelonu hrajete za pilota působícího v letce galaktické federace. Nedávno se pro federaci objevila nová hrozba - rebelové z rasy Veliánů. Ti byli do federace přijati teprve před pár lety kvůli netrpělivě očekávané technologii Zero-T. Ta umožňuje velmi rychlou přepravu mezi planetami na nichž je Zero-T instalováno. To, co se zpočátku zdálo jako vyřešení věčného problému s transportem mezi planetami, se nyní ukázalo jako možná příčina zkázy celé federace.

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.