zavřít

E3 - DOOM III vyjde až v roce 2003

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Bezkonkurenčně největším trhákem na nadcházející výstavě Electronic Entertainment Expo (E3), která začne již brzy v areálu Conventional Centre v Los Angeles, bude první veřejná prezentace hry DOOM III od id Software.

My budeme samozřejmě přitom a krátce poté, co naši kolegové z německé pobočky Tiscali Games navštíví ve středu odpoledne expozici Activision v South Hall, vám nabídneme první screenshoty a dojmy. Už nyní je ovšem jisté, že spekulace ohledně termínu vydání 29.listopadu 2002, které vyvolal britský online-shop Amazon, jsou zcela mimo mísu. John "Jcal" Callaham ze serveru HomeLan Fed krátce po příjezdu do slunné Kalifornie vyfotil velký plakát právě na DOOM III, kde je černé na bílém (nebo spíš obráceně? :) napsáno "coming 2003".

zdroj: HomeLan

jd

Novinky na CZC.CZ

 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1699 Kč Koupit
 • hra MediEvil (PS4)

  Plnohodnotný remake legendární akční adventury, která před ...

  949 Kč Koupit
 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1699 Kč Koupit

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.