zavřít

Driver 3, The Movies a Joint Operations později

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Opět se musíme vžít do role posla špatných zpráv, nad kterými se budou radovat asi jen výrobci konkurenčních titulů.

Jak včera uvedl magazín Xbox.IGN, konzolové verze akčních závodů Driver 3 se trochu opozdí a namísto na den dětí dorazí asi až 21.-23. června. To by ještě nebylo nic tak strašného, kdybychom nevěděli, že PC verze hry se podle původích plánů měla objevit zhruba měsíc po té pro PS2/Xbox. A jelikož v době letního sucha se nevyplácí vydávat žádné áčkové hity, protože je řada zákazníků na dovolených a celý byznys stagnuje, dá se odhadovat, že s třetím Driverem pro osobní počítače se zřejmě setkáme až v září. Tento termín už začaly uvádět i některé americké online-shopy, jako třeba EBGames (20.9.), ale Atari prozatím raději mlčí.

Pokud jste se před týdnem nechali díky preview navnadit na The Movies, musíme chtě nechtě zklamat i vás. Tento originální počin, ve kterém se hráč na PC či Xboxu bude moci stát filmovým magnátem v Hollywoodu, byl totiž rovněž potichu odložen a to z léta na podzim 2004. Na druhou stranu, GameSpot alespoň přišel s rozhovorem a především prvním trailerem z této hry, ve kterém samotný Peter Molyneux z Lionheadu komentuje natáčení béčkového hororu "IT CAME FROM URANUS" :) Pro shlédnutí tříminutového streamu, z nějž si uděláte docela dobrou představu o možnostech a vlastním hraní The Movies, se nemusíte nikde registrovat ani instalovat otravného GameSpot download-agenta.

Pro úplnost zde zmíníme i související událost ze včerejší rubriky AKTUÁLNĚ (=krátké zprávy v tabulce uprostřed hlavní stránky) - tzn. že multiplayerová akce Joint Operations byla opět bez udání důvodu posunuta, tentokrát z května na "začátek léta". Z této hry mimochodem přibylo do naší galerie 11 nových screenshotů. A na závěr tu máme nejhorší, ale víceméně očekávanou informaci od Microsoftu, který se po průzkumu trhu a přehodnocení svých obchodních cílů rozhodl definitivně zrušit Train Simulator 2.

zdroj: Xbox, GameSpot, Sector, 3DGamers, PR

jd

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.