zavřít

Dopravní síť v Euro Truck Simulator 2 za pár dnů povede až do Finska

Windows

- Datum vydání autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Dovedu si představit, že pokud někdo hraje Euro Truck Simulator 2 i po šesti letech od vydání, dá zavděk každému novému kousku země. Stejně tak může nové DLC přilákat sezónní hráče, kteří si ke kamionům chodí čas od času odpočinout a rádi prozkoumávají nové dálavy (sem se řadím já). Ať tak či tak, ještě tento týden se vydáte do čtyř států Pobaltí.

DLC Beyond the Baltic Sea představuje novou část severní pevniny dostupnou minimálně z Polska a trajektem ze Švédska. Pokud pojedete z Polska, máte na výběr mezi návštěvou jednoho nebo druhého státu: Litvy, či malého kousku Ruska s přístavním městem Kaliningrad. Jakmile překonáte Litvu a překročíte její severní hranice, objevíte se v Lotyšsku, kde nechybí přístavní (a zároveň hlavní) město Riga.

Tím průzkum nového DLC nekončí. Opět máte na výběr ze dvou možných zemí a jednou z nich je opět Rusko. Tentokrát ta obrovská plocha zaujímající znatelnou část planety. Nicméně nepočítejte s návštěvou Moskvy. Rusko je v tomto případě zastoupeno jen malou západní částí s Petrohradem, která ale stále hravě spolkne přilehlé Finsko. Z něj můžete vyplout do posledního nového státu. Avšak Finsko rovněž neprozkoumáte celé, jen jeho jižní část s Helsinkami.

Euro Truck Simulator 2 se tak opět rozrůstá o nové státy, města, silnice, společnosti, charakteristickou architekturu, přírodu, nebo třeba nový typ nákladu dvou dlouhých spojených návěsů. Beyond the Baltic Sea vychází již 29. listopadu na Steamu. A jak už bývá zvykem, základní hra s myriádou už vydaných DLC je ve slušných slevách.

 

Tagy: kamiony simulace Pobaltí Baltské moře

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.