zavřít

DOOM III oficiálně slíben na letošní léto

Windows

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vydavatelská společnost Activision dnes oficiálně potvrdila informaci, že jedna z nejočekávanějších akčních her tohoto roku - DOOM III z dílny id Software - vyjde už letos v létě.

Jedná se o poměrně neurčitý pojem, neboť to může znamenat rozmezí celých čtyř měsíců (červen až konec září), ale to je jistě zčásti záměr autorů. Řeč je samozřejmě o verzi pro PC, jinak bychom vás zbytečně neburcovali ;) Verze pro Xbox, která se navíc bude vyznačovat ještě kooperativním multiplayerem, má být v obchodech až v říjnu. Více se o ní můžete dočíst v naší ranní zprávě u E3 2004 traileru. Podle slov vývojářů má DOOM III pro PC hráčům přinést ten nejatmosferičtější, nejděsivější a vizuálně nejvíce ohromující zážitek, jaký jen kdy mohli mít. Tak se nechme překvapit. Na závěr se hodí zmínit speciální předobjednávková akce na Tiscali GameShopu, který je jediným místem, kde ke hře za zvýhodněných 1399 Kč můžete dostat DOOM III figurky nebo plakáty.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.