zavřít

DLC Testovací laboratoř pro českou plošinovku Blackhole zve na procházku po Zemi

Windows MAC Linux

- Datum vydání autor: Honza Konfršt Komentáře: 0

Desítku nových testovacích laboratoří, dvacítku nových úrovní, pětici nových achievementů a víc než půl hodiny hraní slibuje přinést nové a již vydané DLC do nezávislé české plošinovky Blackhole. Nese jméno Testovací laboratoř je příběhovým prequelem událostí základní hry o tom, kterak se hlavní hrdina dostal do pozice roznašeče kávy na lodi Endera. Podívat se můžete při této příležitosti také na nový trailer.

Majitelé sběratelské edice hry DLC obdrží zdarma, ti ostatní si mohou buďto pořídit upgrade na sběratelskou, nebo si Testovací laboratoř zakoupit samostatně – cena přitom krvavá nijak není a momentálně lze na Steamu pořídit za jediné euro. Týden po vydání pak cena vystoupá na eura dvě.

Za velmi příznivou cenu se tak můžete v této sci-fi plošinovce podívat zpět na Zemi, kde se hlavní hrdina přihlásil do konkurzu o roli kapitána na korábu Endera. Ale co čert nechtěl, jeho kariérní postup se ve finále odehrál tak trochu jinak. Teď už ale slibované video.

Tagy: plošinovka

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.