zavřít

Diablovka Victor Vran míří na konzole a v novém DLC vzpomíná na Lemmyho z Motörhead

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Datum vydání autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Drsný zabiják ve slušivém klobouku Victor Vran se stěhuje. Titulní hrdina povedené diablovky z roku 2015 už dávno vyčistil depresivní zákoutí PC, a teď si brousí zuby (i meč) na Xbox One a PlayStation 4. Speciální balíček Victor Vran: Overkill Edition s sebou kromě základní hry přinese taky zbrusu nová DLC Fractured Worlds a Motörhead: Through the Ages. Ano, na druhém jmenovaném přídavku opravdu spolupracovala legendární rocková kapela.

Počkat, proč by autoři Ace of Spades či Overkill potřebovali vaši klikací asistenci? Nalezla jim snad pod pódium hromada zombíků? Ne, pravda je mnohem podivuhodnější. Lemmy (RIP) totiž narazil na tajnou dimenzi ovládanou zlým tyranem a spolu s hospodským Lloydem Kaufmanem po vás chce, abyste ji vyčistili od zla. A na takový druh úklidu je milý Victor efektivnější než saponát.

Ve Fractured Worlds vás čeká poněkud kanoničtější zážitek. Octnete se v dimenzi tvořené roztříštěnými říšemi, a vsaďte se, že ani kousíček nebude bezpečný. Victorovy čepele, bouchačky a magické schopnosti zde rozhodně naleznou uplatnění, zvlášť když každý další krok vás přibližuje blíže a blíže ultimátnímu nebezpečí.

Všechny tyhle lahůdky samozřejmě nebudou omezené pouze na konzole – Overkill Edition se objeví i na počítačích, a PC hráči si budou obě rozšíření moci dokoupit separátně. Stejná možnost ostatně platí i pro konzolisty, kteří si mohou nejdřív pořídit základní hru a v případě spokojenosti doplnit DLC. Méně obšírně řečeno – kupte si co chcete, kdy chcete, jak chcete. Tedy až poté, co nová edice vyjde. K tomu by mělo dojít už brzy.

Tagy: akční RPG

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.