zavřít

Deus Ex: Human Revolution na tisíce způsobů

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Datum vydání autor: levis Komentáře: 0

Level designér nadcházejícího sci-fi RPG Deus Ex: Human Revolution na oficiálním PlayStation...

Level designér nadcházejícího sci-fi RPG Deus Ex: Human Revolution na oficiálním PlayStation Blogu napsal, že jedním z největších problémů při tvorbě hry byl důraz na řešení problémů více způsoby. Úplně každou překážku, která vám během hraní přijde do cesty, budete moci obejít několika různými cestami, tvrdí Steven Ciciola a dodává, že autoři tímhle chtějí především navázat na odkaz prvního dílu série.

Dokonce i level s policejní stanicí, který byl odhalen na loňském veletrhu Gamescom, prý nemá pouze předvedené čtyři základní způsoby řešení, tzn. agresivně, hackováním, plížením se nebo konverzacemi. "Ve skutečnosti existuje asi tolik způsobů, jak ten level absolvovat, že jsme je ani sami všechny nevyzkoušeli," dušuje se level designér hry. Jeho profese prý tvorbě úrovní ani netrpí nadměrnou pracovní zátěží: podstatné je pouze to, aby vám autoři dali k dispozici všechny potřebné předměty. Samotnou cestu už si důkladným zkoumáním, interakcí a díky své představivosti prý najdete sami.

Tagy: akční sci-fi RPG

Zdroje: PS Blog

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.