zavřít

Detektivní Judgment od tvůrců Yakuzy vyjde v červnu

PlayStation 4 PS4 Pro

- Datum vydání autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Spin-off Yakuzy vás nechá vést vyšetřování konvenčními i méně tradičními způsoby. Sledujte podezřelé na ulici, shromažďujte důkazní materiály, chytejte zločince a nakopejte jim zadky. Judgment vás možná dokonce bude občas nabádat ke stalkingu, samozřejmě v zájmu spravedlnosti. A zatímco se město hemží vrahy k pochytání, můžete zamířit do herny s virtuální realitou nebo třeba na pinball. Žádný stres.

Půjde zároveň o první hru od tvůrců Yakuzy po třinácti letech, která bude mít anglický dabing. Nejen to – znáte chvíle, když se titulky k filmům rozcházejí s tím, co postavy říkají, a jsou třeba nápadně delší? Pro anglickou a japonskou verzi Judgment autoři napsali dva trochu odlišné scénáře, protože se jazyky liší svou strukturou a stavbou vět i celých dialogů.

Titulky pro ostatní jazykové verze, mezi nimiž chybí čeština, budou založené na japonské verzi scénáře. A co vlastně bude herní náplní Judgment? Členové Yakuzy umírají, ba co hůř, někdo jim po smrti vydloubává oči.

Vy jejich vraždy musíte vyšetřit a kromě starých dobrých honiček a schovávání se za popelnice si užijete i nějakých moderních vychytávek, jako je práce s dronem anebo schraňování fotek pořízených mobilním telefonem. K práci v utajení neodmyslitelně patří taky převleky a dostane se i na páčení zámků.

Rukopis tvůrců série nezastírá ani nový trailer, který kromě kopání do obličejů láká na pro sérii typické minihry. Zločinci počkají, důležité je překonat vlastní rekord ve skee-ballu.

Judgment vychází 25. června letošního roku na PlayStation 4. Nezapomeňte zatknout chlápka v převleku za pomeranč, vypadá podezřele!

Tagy: Japonsko akční adventura detektivka

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.