zavřít

Delta Force BHD: Team Sabre odložen

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vedle oznámení nové akční hry Joint Operations, které se dá považovat za příjemnou zprávu pro příznivce takového žánru, přišla společnost NovaLogic ještě s jednou informací, už ale méně dobrou.

Vy, co se nemůžete dočkat nového datadisku pro Delta Force Black Hawk Down - Team Sabre, byste se raději měli začít soustředit na jiné tituly, protože se tohoto se jen tak hned nedočkáte. Podle nové oficiální zprávy byla totiž hra odložena a neobjeví se dříve než v průběhu prvního kvartálu příštího roku.

Delta Force - Black Hawk Down: Team Sabre by měl hráčům nabídnou dvě nové kampaně, které vás zavedou mnohem hlouběji do kolumbijské džungle, kde se pokusíte nalézt najít doupata šéfů drogových mafií nebo také do Íránu, kde se střetnete s místními teroristickými organizacemi. Datadisk by měl obsahovat rovněž řadu novinek v oblasti multiplayeru, včetně více než 30 nových multiplayerových map.

zdroj: BluesNews

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.