zavřít

Definitivní termín Armed Assault pro ČR

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Po nedávném odkladu neurčitě na 4.

kvartál dnes domácí společnost Bohemia Interactive upřesnila finální termín vojenské taktické akce ArmA: Armed Assault (ano, to je celý nový oficiální název) na 10. listopad 2006. Roli vydavatele v České a Slovenské republice zastane v podstatě sama, jen ji s tím pomohou distribuční partneři ConQuest entertainment a JRC CZECH (tedy nikoli Cenega Czech, která ho kdysi měla v release-listu). Marketingové prohlášení Josefa Kantora, ředitele ConQuest entertainment: „Právě rozesíláme hry do obchodů, abychom uspokojili poptávku od prvního dne vydání" berte s velkou rezervou, jelikož hra samozřejmě ještě v tuto chvíli není úplně hotova a do jejího skutečného rozeslání do obchodů zbývají dobré dva měsíce. Co však naopak v tiskovce chybí, je informace o přesném rozsahu lokalizace, na což odpovídá právě uveřejněný obal s nálepkou "Kompletně v češtině", potvrzující dle všeho i dabing. Více o Armed Assault, k jehož předobjednávce za 899 Kč dostanete na GameShopu zdarma Soldnera, v citaci níže, na homepage nebo na kvalitní fansite ArmaCZ.com.

    „Jsem rád, že se ArmA za pár týdnů dostane do rukou českých hráčů,“ komentuje vydání hry Marek Španěl, ředitel Bohemia Interactive. „Česká komunita, která se tu v posledních letech okolo Operace Flashpoint vytvořila, byla vždy velmi živá. Znamenala pro nás vždy velkou oporu a vydobyla si také dobré jméno ve světě. Věříme, že pro ni ArmA a náš nový engine budou znamenat nový impuls.“ ArmA: Armed Assault nabízí unikátní herní zkušenost na rozlehlém ostrově Sahrani, kde se americká jednotka ocitne mezi dvěma znepřátelenými armádami. Hráči se mohou těšit na desítky moderních zbraní a vozidel, rozsáhlé bitvy více hráčů a originální kampaň nově také pro dva hráče. Jak je u her od studia Bohemia Interactive zvykem, součástí vydání je rozsáhlý editor pro tvorbu misí a objektů, na který se těší početná komunita tvůrců přídavků pro hru Operace Flashpoint. ArmA je první hrou dokončenou pod hlavičkou IDEA games, asociace nezávislých vývojářů, která vývojářům poskytuje kompletní zázemí v oblasti prodeje, marketingu a distribuce.
zdroj: PR

jd
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.