zavřít

DAoC: Shrouded Isles a DarkSpace gold

Windows

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Brzy se otevřou vrátka hned do dvou virtuálních světů.

Společnost Mythic Entertainment totiž oznámila, že jejich připravovaný datadisk k oblíbené MMORPG Dark Age of Camelot je již gold a hráči si jej budou moci pořídit na začátku prosince. Od Shrouded Isles, jak se přídavný addon jmenuje, si tvůrci slibují, že už tak nejrychleji rostoucí masivně multiplayerová hra na světě ještě zrychlí svůj růst. Do teď si Dark Age of Camelot zahrálo více než 500 tisíc lidí z celého světa. V současné době je zaregistrováno okolo 200 tisíc uživatelů a až se tento fantasy svět zpřístupní i hráčům z Koreje, je jasné, že se toto číslo několikanásobně zvětší. Shrouded Isles přitom nerozšiřuje pouze příběh původní hry, ale také do ní přidává pár nových tříd charakterů, ras, a také tři kontinenty.

Druhý svět, který se nadšencům z řad masivně multiplayerových pařanů na konci tohoto měsíce otevře, se jmenuje DarkSpace. Got Game Entertainment, vydavatel zábavního softwaru pro PC a další platformy, včera oznámil dokončení této strategické online hry. Jak již název napovídá, s tímto titulem zavítáte do tajemných koutů vesmíru, a to jako velitel obrovského korábu. Při bloudění kosmem vás bude doprovázet exkluzivní soundtrack. Hra by měla být pravidelně obohacována o další vesmírné lodě, rasy, technologie i strategie. Got Game Entertainment dokonce slibuje při zápisu jeden měsíc zdarma.

zdroj: PR, Gamershell

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.